Сплата судового збору для Великої Палати

Таблиця для розрахунку судового збору та формування квитанції для його сплати згідно з Законом України «Про судовий збір» від 08 липня 2011 року № 3674-VI зі змінами.

Ставки судового збору встановлюються у таких розмірах: для розрахування судового збору та оплати натисніть на відповідний пункт таблиці.

Оплата судового збору для Великої Палати

1. За подання скарги на рішення Вищої ради правосуддя, ухвалене за результати розгляду скарги на рішення її Дисциплінарної палати.

0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб

2. За подання апеляційної скарги на рішення Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду у справах щодо встановлення Центральною виборчою комісією результатів виборів або всеукраїнського референдуму, про дострокове припинення повноважень народного депутата України, а також у справах щодо оскарження актів, дій чи бездіяльності Верховної Ради України, Президента України, Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

150 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги

3. За подання апеляційної скарги на ухвалу суду; заяви про приєднання до апеляційної скарги на ухвалу суду у справах щодо встановлення Центральною виборчою комісією результатів виборів або всеукраїнського референдуму, про дострокове припинення повноважень народного депутата України, а також у справах щодо оскарження актів, дій чи бездіяльності Верховної Ради України, Президента України, Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб

4. За подання апеляційної скарги на рішення Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду у зразковій справі

150 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги

5. За подання заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами.

150 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги

6. За видачу судами документів

1) за повторну видачу копії судового рішення

0,003 розміру прожиткового мінімуму на одну працездатну особу за кожний аркуш паперу

2) за видачу в електронному вигляді копії технічного запису судового засідання

0,03 розміру прожиткового мінімуму на одну працездатну особу

3) за виготовлення копії судового рішення у разі, якщо особа, яка не бере (не брала) участі у справі, якщо судове рішення безпосередньо стосується її прав, свобод, інтересів чи обов'язків, звертається до апарату відповідного суду з письмовою заявою про виготовлення такої копії згідно із Законом України "Про доступ до судових рішень"

0,003 розміру прожиткового мінімуму на одну працездатну особу за кожний аркуш копії

4) за виготовлення копій документів, долучених до справи

0,003 розміру прожиткового мінімуму на одну працездатну особу за кожний аркуш копії

У разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення

0,2 розміру прожиткового мінімуму на одну працездатну особу

Сплата недоплаченої суми судового збору:

У разі необхідності сплати недоплаченої суми судового збору

Сума вказується платником

До відома: відповідно до Закону України «Про судовий збір» судовий збір справляється від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

Згідно абзацу 4 статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» з 1 січня 2023 року встановлено прожитковий мінімум на одну працездатну особу в розрахунку на місяць у розмірі 2684 гривня.